Informácie Prevádzka ŠKD Režim dňa v školskom klube Aktivity na jednotlivé mesiace Školský poriadok ŠKD Výchovný program ŠKD Správa o činnosti ŠKD Spoločné akcie ŠKD v 1. polroku šk. roku 2018/19 Spoločné akcie ŠKD v 2. polroku šk. roku 2018/19 Akcie 2019-20 Akcie 2020-21 Akcie 2021-22 Akcie 2022-23 Akcie 2023-24

Spoločné akcie ŠKD v 1. polroku šk. roku 2018/19

Január:

Karneval v ŠKD

Fašiangy sú obdobím radosti a zábavy. Aj v našom školskom klube sa dňa 24.01.2019  ozývala hudba a šťastný smiech detí. Konečne nastal deň dlho očakávaného karnevalu. Deti v originálnych maskách tancovali a súťažili. Každá maska bola odmenená sladkosťou, no najkrajšou odmenou boli rozžiarené detské oči, radosť, dobrá nálada a pekný zážitok, na ktorý budú dlho spomínať.

December:

Mikulášska nádielka pre všetky deti ŠKD

Nedočkavosť a úprimná detská radosť. Aj týmito slovami sa dala opísať atmosféra pred blížiacim sa dňom, na ktorý deti tak netrpezlivo čakali.

A aká by to bola Mikulášska návšteva bez divadielka a vreca plného sladkostí. O dobrú náladu sa postaral aj Mikulášov pomocník čert.

Spišáková Marta, ved.ŠKD

September:

“Najlepšia Ekologická Show na Slovensku”.

Strom života v spolupráci s Thomasom Puskailerom a Martinom Madejom zorganizovala ECO TOUR. Súčasťou ekokoncertu bol bohatý interaktívny program,

v rámci ktorého boli videá so známymi osobnosťami, doplnené výbornými pesničkami, tancom a hovoreným slovom.

Spišáková Marta, ved.ŠKD

Divadelné predstavenie : PSÍČKOVO  alebo  PES JE NAJLEPŠÍ  PRIATEĽ ČLOVEKA.

AJ MY  JEHO?

( v podaní profesionálnych hercov Divadla J. Záborského v Prešove)