Štatút žiackeho parlamentu Sľub člena žiackeho parlamentu Výbor žiackeho parlamentu Zoznam členov žiackeho parlamentu Plán práce žiackeho parlamentu Celoročná súťaž

Žiacky parlament

Sľub člena žiackeho parlamentu

Sľubujem,

že vždy budem konať čestne v záujme triedy, ktorú zastupujem, aby som svojou prácou pomohol pri výchove, vzdelávaní a v zlepšovaní vzťahov medzi učiteľmi a žiakmi v škole.

Sľubujem,

že budem aktívne pomáhať a zapájať sa pri organizovaní akcií školy. Svoju funkciu budem vykonávať poctivo počas celého školského roka. Ako člen parlamentu  budem zapájať svoju triedu do akcií školy a budem jej vždy odovzdávať pravdivé informácie zo zasadnutí Žiackeho parlamentu. Budem spolupracovať so svojím triednym učiteľom.