Informácie Prevádzka ŠKD Režim dňa v školskom klube Aktivity na jednotlivé mesiace Školský poriadok ŠKD Výchovný program ŠKD Správa o činnosti ŠKD Spoločné akcie ŠKD v 1. polroku šk. roku 2018/19 Spoločné akcie ŠKD v 2. polroku šk. roku 2018/19 Akcie 2019-20 Akcie 2020-21 Akcie 2021-22 Akcie 2022-23 Akcie 2023-24

Zameranie ŠKD:

Základný dokumentom ŠKD je Výchovný program, podľa ktorého sa uskutočňuje výchovno-vzdelávacia činnosť. Je vypracovaný v súlade s princípmi a cieľmi výchovy a vzdelávania podľa školského zákona.

Aktivity na jednotlivé mesiace:

Mesiac

Veselý úsmev

Tanečno-pohybové aktivity

Máj

Policajt – môj kamarát, bezpečne na ceste

Futbalová liga medzi oddeleniami

Jún

Návšteva filmového predstavenia

V činnosti ŠKD chceme v maximálnej miere vytvoriť deťom čas a priestor na oddych a relaxáciu s dôrazom na uspokojovanie ich potrieb a záujmov, posilňovať priateľské vzťahy v kolektíve.

Celá činnosť bude orientovaná k využívaniu pohybových schopností detí, k ich telesnému rozvoju, environmentálnej výchove, výchove k vlastenectvu, k osvojovaniu si spoločenských noriem, k etickej výchove, k utváraniu návykov aktívneho a zmysluplného využívania voľného času pre oddych a sebarealizáciu.