Školské noviny Májovkár Špeciálne vydanie Májovkára Rodí sa nové číslo školských novín... Výherné práce Karolíny Fritzovej

Výherné práce Karolíny Fritzovej

CELOSLOVENSKÁ TALENTOVÁ LITERÁRNA SÚŤAŽ „Do nohy, na nohy!“

Naša základná škola Májové námestie opäť získala veľký úspech. Žiačka našej základnej školy KAROLÍNA FRITZOVÁ  sa v celoslovenskej talentovej literárnej súťaži „Do nohy, na nohy!“ v kategórii A1 umiestnila na krásnom 1. mieste a stala sa výherkyňou najhodnotnejšej vecnej ceny iPad air. Literárnu súťaž organizovala umelecká spoločnosť LETart, Žilina. Naša škola sa aj tento školský rok zúčastnila výchovného koncertu s názvom KRIŽOVATKY VLASTNÝCH CIEST, čo bol antidiskriminačno-motivačný koncert, ktorý sa stal inšpiráciou pre Karolinine výherné práce, ktoré pomenovala  ZMENA a RASIZMUS.

Gratulujem našej úspešnej Karolíne a prajem aj naďalej veľa tvorivých myšlienok... Mgr. Júlia Palšová

Výherné práce:

Zmena.pdf