Informácie Čo všetko by mal ovládať budúci prvák? Povinná školská dochádzka a jej plnenie Kritériá prijatia žiaka do 1. ročníka ZŠ Dokumenty k zápisu Ochrana osobných údajov - prehlásenie prevádzkovateľa

Vážení rodičia budúcich prvákov!

Zápis do prvého ročníka sa uskutoční elektronickou formou  v termíne

od 1. apríla do 30. apríla 2024.

ELEKTRONICKÁ PRIHLÁŠKA bude sprístupnená na webovej stránke 01.04.2024 o 8.00 h.

Prihlášku nie je potrebné vytlačiť.

Zákonní zástupcovia s dieťaťom budú pozývaní do školy na overenie osobných údajov uvedených v prihláške individuálne prostredníctvom e-mailu, kde budú uvedené bližšie informácie.

Míľovými krokmi za poznaním

• Vyučovanie anglického jazyka ako povinného predmetu od 1. ročníka.
  • Vyučovanie nemeckého alebo ruského jazyka ako druhého povinného jazyka od 5. ročníka.
  • Navštevovanie športovej triedy so zameraním na bedminton.
  • Účasť žiakov na olympiádach a súťažiach až na úrovni Majstrovstiev Slovenska a Majstrovstiev Európy.
  • Vyučovanie v odborných učebniach: biológie, fyziky, chémie, geografie, informatiky, matematiky, slovenského jazyka, cudzích jazykov, techniky, hudobnej výchovy a výtvarnej výchovy.
  • Vzdelávanie pomocou moderných informačno-komunikačných technológií – interaktívne tabule, edukačný softvér.
  • Hodiny telesnej výchovy v bazéne.
  • V 3. a 4. ročníku predmet plávanie.
  • Bohatá ponuka školskej knižnice.
  • Práca v školskom časopise Májovkár.
  • Školský klub detí a jeho rozmanité aktivity.
  • Činnosť Centra voľného času - bedminton, plávanie, florbal.
  • Záujmové útvary rôzneho zamerania.
  • Školský areál so športovými ihriskami.
  • Exkurzie s rôznym zameraním.
  • Zaujímavé školské projekty.

www.zsmajovenampo.edupage.org