Školská jedáleň

tel:  +421 51 770 02 58

email:  sj.majovka@gmail.com

Vedúca školskej jedálne: Adriana Ivanová

Obedy sa vydávajú od 12:00 hod. do 14:00 hod.

VŠETCI STRAVNÍCI MUSIA MAŤ VYPÍSANÚ A ODOVZDANÚ PRIHLÁŠKU NA STRAVOVANIE, aby mohli byť prihlásení na stravu v školskej jedálni.

Vyplnenú a podpísanú prihlášku prosím priniesť do kancelárie vedúcej školskej jedálne.

Prihlášky sa vydávajú v kancelárii vedúcej školskej jedálne, alebo si ich môžete stiahnuť tu:
Zápisný lístok 2018 - 2019.pdf

Vyplnenú a podpísanú prihlášku prosím  priniesť do kancelárie vedúcej školskej jedálne.

Úhradu stravného v školskej jedálni je možné zrealizovať LEN prostredníctvom bankového prevodu, najvhodnejšie je zriadiť si trvalý platobný príkaz, vždy k 20. dňu predchádzajúceho mesiaca na nasledujúci mesiac,  /v auguste na september/ na číslo účtu:

číslo účtu: /ČSOB a.s./
IBAN: SK24 7500 0000 0040 0805 2612

Platba trvalým príkazom:      I.stupeň            22€

II.stupeň      24€

športovci     26 €

zamestnanci      20€

S účinnosťou od 01.09.2015 je výška príspevku zákonného zástupcu na stravovanie v zariadeniach školského stravovania v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Prešov v 3. finančnom pásme pre všetky vekové kategórie:

Obed           Réžia           Spolu

I.stupeň             1,01€            0,10€            1,11€

II.stupeň            1,09€            0,10€            1,19€

Športovci          1,29€            0,10€            1,39€

Zamestnanci     1,19€            1,45€            2,64€

Cudzí stravníci                                            2,64€

Čip                                                                3€

• Odhlásiť stravu je možné 24 hodín vopred do 14.00 hod. Včas neodhlásený obed je možné zobrať do obedára.
  • Zákonný zástupca dieťaťa, žiaka zo stravovania odhlasuje pri chorobe, odchode zo školy a pod. Za neodobratú a včas nedohlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje. Odhlásiť žiaka zo stravy je možné telefonicky, zanechaním odkazu v odkazovej schránke ale len do 14:00 hod. a cez internet.

Pre informácie týkajúce sa odhlasovania a jedálneho lístka, kliknite TU

Prihlasovacie údaje sú:
     1. číslo zariadenia je 9115
     2. Identifikácia stravníka – priezvisko a meno stravníka spolu a bez diakritiky (napr. Hraško Janko
     = hraskojanko)
     3. heslo -  priezvisko a meno stravníka - spolu a bez diakritiky (napr. Hraško Janko = hraskojanko)

Heslo si môžete po prvom prihlásení ľubovoľne zmeniť.